HS-SHREDDER Parçalayıcı

Shredder parçalama makineleri motor ve redüktörden aldığı tahriki orta hareketli mile iletir bu hareketli mil üzerinde bulunan parçalayıcı bıçaklar birbirine ters dönüş ile ana gövde içerisinde hareket eder, aralarına sıkışan ürünü eşit oranda parçalar ve büyük parçaları daha küçük parçacıklar haline getirir.

– Aktarım için güçlü redüktör ve yekpare ana hareketli mil kullanılmaktadır, bıçaklar sertleştirilmiş özel çeliklerden veya uygulama alanlarına göre paslanmaz malzemelerden üretilmektedir.

– Bıçak aralarında bulunan yan duvarlar hem bıçakların daha rahat çalışması hemde bıçakların aralarına dolanabilecek ürünlerin engellenmesi için dizayn edilmiştir, yan duvarlar merkezlenme saplamaları ile ana gövdeye bağlantılıdır.

Kullanım Amacı

– Üretmiş olduğumuz shredder parçalayıcılar endüstriyel alanlarda, organik ve inorganik materyallerin bertaraf edilmesi, taşınması ve aktarılması için kullanılmaktadır.

– Kütlesel olarak büyük hacim kaplayan materyallerin daha küçük parçalara ayırılması ve geri dönüştürülmesi için üretilmiştir.

HS-SHREDDER

Materyal Seçenekleri

– Materyal seçimi parçalanmak istenilen ürünün özelliğine veya müşteri talepleri doğrultusunda üretilmektedir. Üretilen bazı materyal seçenekleri aşağıda belirtmiş olduğumuz gibidir. 

Kullanım Alanları