Has-Er Makina

Zorlu Akışkan Transferinde Çözüm Ortağınız...

HAS-ER MONOPOMP olarak 1991 yılından bu yana profesyonel üretim ve tecrübemizi sizlere aktarmanın gururunu yaşıyoruz. Günümüz koşullarında süregelen zamanlarda müşterilerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı şekilde çözümleyici ve kaliteli biçimde özgün hizmet anlayışı ile birleştirerek müşterilere birebir cevap vere bilen çözümler geliştiriyoruz.
img
img
since 1991
CE 2021 / ISO 2021

Sertifikalarımız

Firmamız TS EN ISO 9001 ve CE 2021 Sertifikalarına sahiptir.

01

Miyonumuz

Günümüz koşullarında müşterilerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı şekilde özgün hizmet anlayışı ile birleştirerek müşterilere birebir cevap verebilecek çözümler geliştirmektir.

02

Vizyonumuz

Türkiye'de akışkan transferi sektöründebir numaralı marka olmaktır. Hizmetlerimizi üstün kalite anlayışı ile geliştirmeyi ve her zaman en yüksek standartlarda uygulamayı taahhüt ediyoruz.

03

Kalite Politikamız

Has-er Makina olarak tüm süreçlerimizde kalite performansımızı artırmak için ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini sağlar; gerekli kaynakları temin ederek sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

04

Çözüm Ortaklığı

Has-er Makina olarak uzman ve dinamik kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti verebilmek için sürekli gelişerek çalışmaya devam ediyoruz.

Pompa Sistemleri ve Parçaları

Ürünlerimiz